Kilka słów o drużynie

Nasza drużyna od przyszłego sezonu będzie grała w II Lidze Trampkarzy w Podokręgu Wieliczka. Zaszczyt gry w III Lidze zawdzięcza ambitnej i walecznej grze w III Lidze w ubiegłym sezonie, która zaowocowała Mistrzostwem oraz co za tym idzie awansem do "elity". W naszej drużynie każdy ciężko trenuje oraz stara się robić wszystko jak najlepiej, nie tylko na boisku. Nad utalentowanymi chłopakami czuwa równie ambitny trener, Pan Paweł. Podtrzymuję on naszych zawodników na duchu, pomaga im i stara się, aby ich ciężka praca na treningach przekładała się na wyniki. Każdy w tej drużynie, patrzy optymistycznie na to co będzie się działo w przyszłym sezonie. Jesteśmy otwarci na nowych zawodników chętnych sprawdzenia się w naszej drużynie, już wkrótce pojawi się informacja o treningu, na który każdy będzie mógł przyjść sprawdzić swoje siły ;)

Strona została poświęcona informacjom na temat tej drużyny. Będą się tu pojawiać świeże wiadomości związane z naszą drużyną. Tu znajdziesz relacje meczowe, wyniki czy też informacje o treningach. Na pewno nie zabraknie tu zdjęć z meczów, m.in. dla tych informacji warto odwiedzać naszą stronę ;)